Personalizovaná klíčenka nejen pro psí mámu

Novinka DESIGNÉR
2 hodnocení
370 Kč
Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zvolte variantu
ZÁKLADNÍ BARVA
KOVOVÝ HARDWARE
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Připravte se na originální přídavek k vašim klíčům, který oživí každodenní rutinu! Máme tu pro vás možnost vytvořit si vlastní klíčenku, která bude nejen praktickým doplňkem, ale i výrazem vaší osobnosti a lásky k vašim čtyřnohým kamarádům.

Naše klíčenky jsou vyrobené z inovativního materiálu, který se pyšní voděodolností a dlouhou životností, takže vaše klíčenka bude s vámi kráčet životem stejně pevně, jako váš vztah s vaším mazlíčkem. Ať už chcete na klíčence mít jméno svého pejska, oblíbený citát nebo cokoli, co vás napadne, my se postaráme, aby byla klíčenka přesně podle vašich představ. Rozměr cca 15 cm umožňuje, že klíčenka bude dostatečně velká na to, aby byla vždy po ruce, ale zároveň není příliš velká na to, aby vám překážela.

Buďte odvážní, buďte kreativní a proměňte svůj klíčenkový svazek v malou galerii, která vás bude každý den doprovázet na vašich cestách. S takovým doplňkem zaručeně zaujmete a možná i navodíte úsměv na tváři těch, kteří si všimnou vaší jedinečné klíčenky.

Detailní informace

Vyrobeno v CR
Vyrábíme v Praze
Doprava zdarma
Poštovné nad 2 000 Kč zdarma
Biothane
Používáme originál BioThane®
Personalizace
Nabízíme možnost personalizace

Detailní popis produktu

Voděodolný popruh má matný povrch podobný kůži, je velmi odolný a příjemný na dotek. 

  • Odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám, UV záření, plísním a bakteriím.
  • Neodírá se.
  • Má stálé vlastnosti při vysokých či naopak nízkých teplotách.
  • Výtečně přiléhá a sedí.
  • Bezúdržbový provoz - stačí omýt vodou.

PÉČE

  • Pokud se vaše klíčenka zašpiní, jednoduše jej opláchněte mýdlovou vodou.
  • Jednou za čas ošetřete kování silikonovým olejem, časem se může nošením poškrábat, nemá to však vliv na funkčnost výrobku.
  • Abyste si mohli užívat nápis na klíčence po dlouhou dobu, nesmí se čistit lihovým čističem.
  • Potisk je odolný vůči vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Šířka popruhu: 1,6 cm
Péče: Omyvatelný vodou
Materiál: Voděodolný popruh, kovový hardware
Dodání: Na zakázku do 14 dnů